Hidhet shorti për gjysmëfinalet e Kupës së Maqedonisë

Publikuar më 08 Март, 2024 Kupa e Maqedonisë, Lajme


Në "Shtëpinë e Futbollit" është hedhur shorti për fazën gjysmëfinale të Kupës së Maqedonisë. 

SHKUPI - TIKVESH dhe VOSKA SPORT - MAKEDONIJA GJ.P. do të përballen ndërmjet veti për një vend në finalen e madhe të edicionit të sivjetshëm të Kupës. 

Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen me 3 prill, ndërsa ato të kthimit me 17 prill. 

Finalja e Kupës së Maqedonisë është përcaktuar me 22 maj.    
   
Reprezentacioni A