Finalja e Kupës së Maqedonisë në futsall luhet me 21 prill

Publikuar më 19 Април, 2024 Lajme


Ekipet e futsallit Klimi dhe Forca 2015 do të luftojnë për trofeun në finalen e Kupës së Maqedonisë.

Ndeshja finale mes Klimit dhe Forca 2015 do të luhet të dielën më 21 prill.

Nikoqiri i ndeshjes finale do të jetë qyteti i Velesit, ndërsa ndeshja do të luhet në qendrën sportive “Gemixhi”.

Ndeshja finale e futsallit ndërmjet Klimit dhe Forca 2015 do të luhet nga ora 18:00.
   
   
Reprezentacioni A