Faleminderit të gjithë tifozëve të përfaqësueses së Maqedonisë

Publikuar më 27 Септември, 2022 Lajme, Lajme


Të dashur tifozë,

Ju falënderojmë sinqerisht të gjithë ju që erdhët nga e gjithë Maqedonia për të përkrahur përfaqësuesen A në arenën “Todor Proeski” në ndeshjen kundër Bullgarisë.

Ishte vërtet mbresëlënëse të shihje se si edhe në shi, më shumë se 20 mijë njerëz e duan dhe brohorasin pa kushte Maqedoninë. Nga minuta e parë deri në minutën e fundit.

Të gjithëve na vjen keq që me gjithë përpjekjet e mëdha, përfaqësuesja nuk arriti të arrijë rezultat pozitiv në fund, por jemi thellësisht të bindur se do të jemi në nivelin më të lartë në ndeshjet e ardhshme dhe sërish do të kemi një arsye për të festuar përballë tribunave të plota në arenën tonë.

Deri në ndeshjen e radhës, përpara Maqedoni.
   
   
Reprezentacioni A