МК EN SQ 0.4171
Посветено на нашиот пријател и колега Почивај во мир. Петар Милошевски 1973 - 2014
Најди клуб блиску до тебе
Актуелности
Делегирање

23.09.2016    Вести

Голем интерес за фудбалскиот натпревар Македонија-Италија

Над 3000 Италијани доаѓаат во Скопје да ја бодрат својата репрезентација

22.09.2016    Билети

Октомври месец на репрезентативен фудбал! Билетите во продажба од понеделник, 26.09.2016

Националната Арена Филип Втори ќе биде домаќин на октомвриските квалификациски натпревари на А репрезентацијата и репрезентацијата до 21 година.


ПРИЈАВИ НЕПРАВИЛНОСТИ
на бесплатниот телефонски број
0800-15-800
FFM YouTube

Емисија „Куќа на фудбалот“ - гостин Виктор Треневски

08.09.2016

Најмладите во „Куќа на фудбалот“ - Бесценето

22.07.2016

Репрезентација до 21 година: Преглед голови (квалификации за ЕП 2017)

11.07.2016

„Куќа на фудбалот“ - гостин Вујадин Станојковиќ

02.06.2016

Куќа на фудбалот, Емисија 14, гостин Горан Пандев

25.05.2016

Фудбал за сите! - Пристап за секого!

17.05.2016

Куќа на фудбалот, Емисија 12, гостин Владимир Колев

10.05.2016

„Куќа на фудбалот“, гости Зоран Бошковски - Чоко и Срѓан Захариевски

03.05.2016

Емисија 10, гостин Добринко Илиевски селектор на репрезентација до 16 години

26.04.2016

Куќа на фудбалот, Емисија 8 гостин Емил Божиновски

13.04.2016

Куќа на фудбалот, Емисија 7

05.04.2016

29 03 16 IZJAVA MILEVSKI

29.03.2016

Куќа на фудбалот - емисија 6 / гости Саша Ќириќ и Игор Митревски

29.03.2016

Франција - Македонија до 21 год. голови

28.03.2016

Изјави на Ибраими и Јаховиќ пред натпреварот со Бугарија

27.03.2016

Натпревари во тек
Следни натпревари
Календар на меѓународни натпревари Кликни за повеќе
А репрезентација